Değerlerimiz

SADAKAT : Ülkemize, yasalara, şirketimize, ekibimize, müşterilerimize ve markalarımıza sadakatle çalışır, sahipleniriz. 

ADALET : Sadece kendi çıkarlarımız için değil, karşılıklı ve azami fayda için ölçülü ve temiz bir kazanç üzerine çalışmayı, helal ve meşru dairede kalmayı benimseriz. Ürün ve hizmetlerimizin sonuçlarına da sahip çıkarak, fayda ve zararda adaleti temin etmeyi hedefleriz.

GÜVENİLİRLİK: Bir vekil ve danışman olarak temas kurduğumuz herkese önce güven verir, sonra güvenilir kalır; daima güvenle hatırlanırız. Ardımızda her zaman iyi bir iz bırakırız.

ÇALIŞKANLIK: Sektörümüze kattığımız en temel değer çok çalışarak paydaşlarımıza her alanda kaliteli ve hızlı hizmet vermektir. İşimize odaklanır, zamanında bitirir, çalışkanlığımızla farklılaşırız.

REHBERLİK: Sınai haklar konusunda danışman, yasalar önünde vekil olarak, katma değer üretme ve müşterilerimize fayda sağlama konusunda her zaman doğruyu ve iyiyi salık veririz. Kendimiz için istediğimizi, tecrübemiz ve dürüstlüğümüzle harmanlar, paydaşlarımız için de ister ve söyleriz.

SAYGI: Tedarikçilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize ve tüketicilerimize, yani tüm insanlara; öte yandan çevreye ve hayata saygı duyarız, haklarını gözetmeye özen gösteririz.

Video

Kapat