Biz kimiz?

Vizyon:

Sürdürülebilir büyüme stratejileri kurgulamak ve yürütmek.

Misyon

Stratejik ortaklıklar veya doğrudan yatırım yoluyla, var olan girişimcilik ve yatırım uzmanlığını geliştirerek tüm paydaşlar için katma değer üretmek.

Hakkında

Destek Grubu’nun ilk şirketi Destek Patent, 1983 yılında kurulmuştur. 38 yıldır marka, patent, tasarım ve telif hakları başta olmak üzere entelektüel varlık bilincinin yerleşip yaygınlaşması, bu değerlerin nitelikli bir hizmet anlayışıyla korunması ve ticari değere dönüştürülmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

2013 yılında 700.000 m2 arazide başlayan tarım faaliyetleri; İyi Tarım uygulamalarının yapıldığı; ürün, toprak ve üretim konularındaki uzmanlığı ile sektöre inovatif bir bakış açısı kazandıran Destek Tarım kapsamında gerçekleşmektedir.

Faaliyetlerini her zaman kalıcı ve sürdürülebilir başarı vizyonu üzerine kuran Destek Group; şirketlerini kurumsal yönetim ilkelerine uygun; adil, şeffaf, hesap vermeye hazır ve sorumluluklarını bilen bir anlayışla yönetmektedir.

Kanunlara, etik kurallara, insan haklarına saygılı; çevreyi koruyan, sivil toplum örgütleri ve kamu sektörü ile iş birliği içinde çalışan, kurumsal vatandaşlığın gereklerini yerine getiren yapı içinde çalışmaktadır.

Bünyesinde bulunan ve her biri kendi alanında uzmanlaşmış grup şirketleri ile Türkiye’nin kalkınmasına destek olmaya ve paydaşlarına daha fazla değer yaratmak için tüm tecrübesini kullanmaya bugün olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.

Video

Kapat